Vision Ofis

Vision Ofis, hazır ofis sektörüne renk katarak, iş hayatının tüm gereksinimlerini tek bir binada barındıran hizmet modelini sizlere sunuyor.

Vision Ofis tek bir lokasyonda en geniş ve esnek dekorasyonlu ofis çözümlerini sunan ofis sağlayıcısıdır. Ofisimizde kiralanabilir küçük ve orta ölçekli hazır ofis ve sanal ofis çözümleri, ücretsiz toplantı odası, kullanılabilir ortak alanlar ve dinlenme alanı sunulmaktadır.

Kavacık’ın en kolay erişilebilir bölgesinde, Ozanlar’ın en işlek caddesinde hazır ofisimiz müşterilerine sunduğu son teknoloji altyapısı ve üstün hizmet kalitesi ile uluslararası firmaların irtibat ofislerinden, yerli girişimcilerden hukuk bürolarına kadar çeşitli profilde firmaya ev sahipliği yapmaktadır.

Vision Ofis ücretsiz toplantı odası dahilinde teknolojik altyapı ile donatılmış ve hiçbir yatırım maliyeti gerektirmeyen hazır ofisleri kullanımınıza sunuyor.

Ofis odanız işinizin gereklilikleri doğrultusunda isteğinize göre değişikliklere tabi tutulup geliştirilebilir, yeniden dekore edilip uyumluluğu sağlanabilir.

Yukarı
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?