Mikro ölçekli bir firma olarak, yolun başında masraflarımızı en aza indirmek için hazır ofis arayışına girdik. Vision Ofis hem merkezi konumu hem de uygun fiyatlarıyla bizim ihtiyaçlarımızı tam anlamıyla karşıladı. Güler yüzlü personeli ile rahat bir çalışma alanı sağladı.

Kübra Demirci

Konfor veren dizaynı ve müşterilerimiz ile rahatlıkla görüşmeler yapabileceğimiz toplantı odası burayı tercih etmemiz de ki başlıca sebeplerden biri oldu. Sınırsız sıcak ikramlar ve esnek görüşleri için herkese tavsiye ederim.

Kenan Bozkurt

Kendi işini yapmaya yeni başlayanlar olarak bütçenize uygun bir yer bulmanız günümüz şartlarında oldukça zor. Vision Ofis hem uygun fiyatlarıyla hem de konumuyla ihtiyaçları tam olarak karşılıyor. Personelin samimi ve sıcak oluşunu söylemeye bile gerek yok, bu şekilde çok rahat bir çalışma ortamımız bulunuyor.

Deniz Bingöl

Diğer paylaşımlı ofislerle Vision Ofis’i kıyaslamak gerekirse sadece hazır ofislerin olması tamamen kişiye özel bir çalışma alanı hissiyatı uyandırıyor. Farklı sektörlerden insanlarla bir arada olmak network oluşturmak açısından bize bir artı sağladı. Özellikle konumunun Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne yakınlığı müşterilerimizle yaptığımız görüşmeler için çok büyük bir avantaj.

Mahmut Büyükyıldız

Sektörümüz ve işimiz gereği çalışanlarımız genelde şantiyede olduğundan dolayı masraflarımızı düşürmek amacıyla hazır ofise taşındık. Taşındık dediğime bakmayın bilgisayarımızı ve şahsi eşyalarımızı alıp yarım saat içerisinde odamıza yerleştik. 3 yıldır buradayız ve Vision Ofis gerek toplantı odaları olsun, gerekse sekreterya hizmeti olsun her türlü ihtiyaçlarımızı karşılıyor.

Navruz Aydın

Merkezi lokasyonu ihtiyaçlarımıza göre hareket etmeleri ve bizim konforumuzu sağlamak için gösterdikleri özveri onları tercih etmemiz için yeterli oldu uzun yıllar beraber çalışacağımızdan eminim.

Volkan Özel

Mesleğe yeni başlamış bir avukat olarak, Vision Ofis ulaşım açısından hem merkezi konumda oluşu hem de müvekkil görüşmelerim için bekleme salonu, toplantı odası imkanı ve güvenli çalışma ortamıyla tüm ihtiyaçlarımı en az masrafla karşılamamı sağlıyor. Huzurlu bir çalışma ortamı arayan herkese Vision Ofis’i memnuniyetle tavsiye ediyorum.

Av. Maide Girit

Büyümeye giden işletmemiz için lokasyon olarak merkezi bir yer olmasını istediğimiz bir ofis arayışına girdik ve Vision Ofis’i ziyaret ettiğimizde gerek güler yüzlü karşılama gerek konfor ve isteklerimiz doğrultusunda esnek oluşları bizi cezbetti, gönül rahatlığıyla önerebilirim.

Oğuz Kaan Özdemir
Yukarı